Antalya’da bulunan merkez ofisimiz, sadece evden eve taşımacılık hizmeti değil; aynı zamanda da kurumsal nakliyat projeleriniz için çözüm ortağı olmayı vaat etmekte. Sizlerin bir telefon uzağınızdayız!

ANTALYA ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Uzun yıllardır sadece Antalya’da şehir içi evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, aynı zamanda Antalya sınırları içerisinde kurumsal taşımacılık hizmetleri de vermektedir. Taşımacılık hizmetlerinde sağladığı kalite standardını kurumsal taşımacılık alanında da yerine getiren firmamız, ekonomik fiyatlı nakliyat hizmetinin yanı sıra müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak için çalışmaktadır.

Kurumsal firmaların şirketini bir noktadan diğer bir noktaya nakletmek için firmaların programına tam anlamıyla uyan firmamız, kurumsal yaklaşımı ile bir çok şirket tarafından da tercih edilmektedir. Taşınacak malzemelerin ve eşyaların türüne göre oluşturulan listelere uyarak modern taşımacılık hizmetini eksiksiz ve mükemmel bir şekilde yerine getirmektedir.

Şirketinize herhangi bir maddi zarar yaratmayacak şekilde zararları en aza indirerek, sigortalı taşımacılık hizmeti verilmektedir. Sökülmesi gereken mobilyalar doğru şekilde demonte edilerek yeni taşınacak alana profesyonel marangozlarımız tarafından kurulmaktadır. Özel giysileri ve özel ekipmanları ile hem görüntü hem de hizmet bakımından firmamızı tercih etmek için bir çok sebebiniz olacaktır.

ANTALYA ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Amatörler ile Değil; Profesyonellerle Çalışıyoruz

Günümüzde ne yazık ki nakliye piyasasında en sık rastlanılan problem, deneyimsiz göçmenleri sadece fiziki gücü hesaba katılarak ucuz yevmiyeler karşılığında nakliye firmalarının çalıştırması. Biz bu düzeni bozuyor ve size profesyonel bir ekip ile hiçbir firma ila deneyimleyemeyeceğiniz bir çalışma ortamı vaat ediyoruz.  

Firmamız, Antalya evden eve nakliyat hizmeti verirken beraberin çalıştığı personelin kalitesine oldukça önem vermektedir. Çalıştığı personellerin konusunda uzman olması, kusursuz hizmet vermesinde en temel gerekliliklerinden biridir. 

Hizmetin her noktasının kusursuz bir şekilde yerine getirilmesi için personellerimiz sürekli bir eğitim sürecinden geçirilmektedir. Eğitimini tamamlamış personelimiz taşımacılık hizmetinde hatasız ve eksiksiz bir şekilde hizmet vermemize yardımcı olmaktadır. Özellikle, demonte ve monte işlemlerinde görev alan marangoz ustalarımız, sürekli olarak değişen mobilya sektörünü de yakından takip etmeleri sağlanmaktadır. Böylelikle, yeni aldığınız bir mobilyanızın demonte edilerek taşınacak alana tekrar monte edilmesinde yaşanabilecek aksaklıklar en aza indirilmektedir.

Sunduğu hizmette kalitesini her anlamda en yukarı taşımayı misyon edinen firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hemen Ara Teklif Al