Antalya Şehiriçi Nakliyat

Firmamız, Antalya şehir içi nakliyat hizmetlerini Antalya’nın tüm ilçelerinde ve mahallerinde sigortalı olarak vermektedir. Antalya şehiriçinde evden eve taşımacılığın yanı sıra, ofis taşımacılık hizmeti de verilmektedir. Daha detaylı bilgi ve randevu için firmamıza ulaşabilir, hakkımızda daha da detaylı bilgiye yüz yüze sahip olabilirsiniz.
Konusunda deneyimli olan personelimiz evinizdeki tüm eşyaları zarar gelmeyecek şekilde özel paketleme sistemleri kullanarak hazırlamaktadır. 

Tamamen hijyenik ve koruyucu ambalajlar kullanan firmamız, her taşımacılık için ayrı bir ambalaj kullanmaktadır. 

Her müşteri için farklı ambalaj kullanarak eşyalarınızda oluşabilecek deformasyonu sıfıra indiriyor, hijyenik taşımacılık adına da eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi özenle paketliyoruz. Mobilya ve Beyaz eşyaların ambalajlanmasında özel teknikler kullanan firmamız, 

demonte edilecek olan eşyaları özenle demonte edip taşımaya hazır hale getirmektedir.
Diğer firmalardan ayırt edilebilecek en büyük özellik, firmamızın Antalya sınırları içerisinde kurumsal olarak müşteri odaklı çalışan tek firma olmasıdır.

En ekonomik fiyatlar ile Antalya ve ilçelerinde evden taşımacılık hizmeti alabilmek için firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Hemen Ara Teklif Al