Antalya Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Antalya Şehir içi nakliye hizmeti verirken bir çok firmanın yaşadığı en büyük problem bina da asansör olmayışı ve mecburen asansör yerine merdivenlerin kullanılma zorunluluğudur. Aynı zaman da bina da asansör olmasına rağmen apartmanın / sitenin kuralları gereği asansörlerde eşya taşınamama problemleri sıklıkla karşılaşılan problemlerden bir diğeridir.

Firmamız, rakiplerine kıyasla bu konuda çözüm getirmeyi başarmıştır. Antalya şehir içi nakliyat hizmetlerinde asansörlü taşımacılık hizmetini veren ender firmalardanız. Bina dışına kurulan asansörlü transfer sistemi sayesinde binanızda asansör problemi olsa bile hızlı ve güvenli bir şekilde tüm eşyalarınızı evinize çıkartabiliyoruz.

Asansörlü nakliyat hizmetinin problemsiz tamamlanması için ihtiyaç olan tek şey, bina dışında aracımızın durabileceği bir alanın bulunması ve trafiği engelleyecek bir durum oluşturmaması.
Eşyalarınız güvenli ambalajlama tekniği kullanılarak sarılmakta ve olası kazalara karşı tüm önlemi alınmaktadır. 

Taşınma öncesi hazırlanan eşyalarınız asansörlü transfer sistemi ile sadece birkaç dakika içerisinde dairenize çıkartılabileceğinden, nakliye hizmeti hem daha kısa süre de hem de daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Evden Eve Taşımacılıkta Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan ve Antalya bölgesi içerisinde hizmet veren firmamız, evden eve taşımacılık hizmetinin öncesinde ve sonrasında müşterilerinin memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Güler yüzlü personelimiz sayesinde oluşabilecek tüm problemlerine çözümcül yaklaşımlar sunmaktayız. Güler yüzlü personellerimiz ile çalışmanın keyfini taşımacılığın her anında yaşayacaksınız.
Hizmetin başladığı noktadan bittiği noktaya kadar her aşamada her türlü sorunu çözebilecek kapasite de ki profesyonel personelimiz sayesinde hiçbir sorun yaşamadan hizmet almanın keyfini yaşayacaksınız. Nakliye aşamasında karşılaşabileceğiniz kırılma, bozulma, çatlama gibi problemler de sunulan sigorta hizmeti ile zararlarınız firmamız tarafından giderilmektedir.
Nakliye hizmeti sonrasında memnuniyet ölçümü de gerçekleştiren firmamız, yaşadığınız en küçük problemle dahi detaylı bir şekilde ilgilenmek ve size çözümler üretmektedir.

 

Hemen Ara Teklif Al