• E-POSTA

    iletisim@antalyamnakliyat.com

  • TELEFON

    +90 542 238 - 2907

  • ÇALIŞMA SAATLERİ

    08:00 - 20:00

25

Mar

2019

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT

By, Hakan ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT Comments: no comments

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT

Antalya Evden eve taşımacılık sektöründeki en büyük problemlerden birisi de olası problemler, eşya zedelenmeleri ya da zayileri sonucu muhatap bulunamamasıdır.

Firmamız, sektörde edindiği deneyimler ve müşteri geri dönüşleri ile her geçen gün kendisini daha da fazla geliştirmekte,

Antalya şehir içi taşımacılık hizmeti verirken müşterilerinin mağdur olmaması için sürekli yenilikçi çözümler üretmektedir.
Taşınacak olan eşyaların bir gün öncesinden detaylı tespiti ve sonrasında taşınacak olan yerin detaylı tespiti firmamız tarafından yapılmaktadır.

Yapılan bu ön çalışmanın önemi, eşyaların alınacak olacak ev ile yerleştirilecek evin benzer ölçülerde mi yoksa daha mı büyük ya da küçük olduğunu anlamak içindir.

Eğer bu süreçte bir problem ile karşılaşılırsa, firma farklı çözümler üreterek müşterinin taşımacılık işlemini başarılı bir şekilde sonuçlandırmak için öneriler sunacaktır.

Antalya Evden eve Nakliyat hizmeti verildikten sonra oluşabilecek zararlara karşı firma, özel köpüklü paketlemeler ile zararı minimuma indirmektedir.

Olası bir zararda ise sigortalı olan taşımacılık hizmeti sayesinde zararınız yine firma tarafından karşılanmaktadır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Call Now ButtonHemen Ara Teklif Verelim